Данія не змогла втримати переможний рахунок та поділила очки з Австралією

Світовий футбол 21 Червня, 17:01 883
Данія не змогла втримати переможний рахунок та поділила очки з Австралією | 19-27
Збірна Данії набрала чотири бали, та тимчасово очолила групу С.

Старт матчу був повністю за Данією, яка зуміла реалізувати перший же момент. Йоргенсен відмінно скинув Еріксену, який з 13 метрів увігнав м'яч у верхній кут.

Після голу Данія поставила автобус і всім складом грала від оборони, зрідка вибігаючи в контратаки. У Австралії теж особливо нічого не виходило, але в кінці тайму знову спрацювала всіма улюблена система ВАР. Поульсен зіграв рукою у штрафному, головний суддя цього не побачив, але через хвилину отримав сигнал, що потрібно переглянути повтор. Епізод був очевидним. Едінак впевнено реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок 1-1.

У другому таймі моментів було небагато, Австралія навіть виглядала краще, але дотиснути суперника не вдалося. Нічия однозначно на користь Данії, яка вийшла на чисте перше місце в групі.

Данія - Австралія 1:1

Голи: Еріксен, 7 - Едінак, 38 (пенальті)