Футболісти скаржаться на «білі ночі» в Росії під час чемпіонату світу

Світовий футбол 21 Червня, 22:01 1074
Футболісти скаржаться на «білі ночі» в Росії під час чемпіонату світу
Футболістам Коста-Ріки доводиться завішувати вікна, щоб виспатися в Санкт-Петербурзі.

Капітан збірної Коста-Ріки Брайан Руїс заявив, що гравцям доводиться завішувати вікна, щоб добре виспатися в Санкт-Петербург. Костариканці під час чемпіонату світу з футболу базуються в цьому місті, а тренувальним майданчиком команди обраний стадіон «Олімпієць» в Павловську. Команда Коста-Ріки, яка поступилася збірній Сербії в першому матчі групового етапу чемпіонату світу (0:1), 22 червня зіграє з бразильцями в Санкт-Петербурзі.

«Нам не дуже подобається жити в Петербурзі, де постійно світить сонце і немає ночі. Це і є «білі ночі». Нам доводиться завішувати вікна, щоб виспатися. У будь-якому випадку скоро прийде час, коли доведеться їхати звідси», - сказав Руїс журналістам.

«Ми поважаємо бразильців, це хороший суперник. Але у футболі може статися все що завгодно. Ми зуміли психологічно добре підготуватися, щоб домогтися успіху в майбутній зустрічі», - додав він.

А захисник збірної Бразилії Тіаго Сілва заявив, що перед матчем з Коста-Рікою команда відчуває дискомфорт через «білі ночі»:

«Це важкувато. Ми не звикли до цього. Але ми обговорили це з нашим лікарем, він попросив нас вимкнути всі гаджети, щоб заснути, а то можуть виникнути проблеми зі сном», - зазначив Сілва.