Хорватія громить Аргентину

Динамо Київ 21 Червня, 22:57 1100
Хорватія громить Аргентину  | 19-27
Збірна Хорватії виграє другий матч всуху і достроково виходить в 1/8 фіналу! Аргентина в кроці від вильоту.

Перший момент у матчі створили хорвати. Перішич отримав простріл на лівому фланзі атаки, обіграв захисника і прицільно бив у дальній нижній кут, але Кабальєро врятував збірну Аргентини. Підопічні Хорхе Сампаолі відповіли на це тонким закиданням Переса на Мессі, але капітан «альбіселесте» не дотягнувся до м'яча, і він опинився в руках у Субашича.

Напруга в матчі поступово зростала, а команди більше обмінювалися фолами, ніж моментами. Проте, аргентинці ледве не створили гол з нічого: Акунья зробив навіс з лівого флангу, а м'яч опустився на поперечку воріт Субашича, після чого відскочив у напрямку протилежного флангу. Аргентинці створили ще один момент, якому посприяла неузгодженість в діях Ловрена та Субашича, але Енцо Перес якимось дивом не поцілив у напівпорожні хорватські ворота.

Європейська збірна відповіла просто супер-моментом: Лука Модріч вирізав прекрасну передачу з правого флангу на дальню стійку воріт суперника, де аргентинці залишили самотнього Манджукіча, але форвард Ювентуса не влучив у ворота.

Обопільно жорстка гра ледь не закінчилася серйозною травмою: Ребіч та Меркадо влетіли один в одного під час боротьби за м'яч, після чого аргентинець ще пару хвилин приходив до тями. Ребіч після цього епізоду продовжив «брудну» гру, і вже через кілька хвилин побачив перед собою «жовте світло» після фолу на Сальвіо. Хорвати мали нагоду забивати «гол в роздягальню», але все той же Ребіч занадто довго приймав рішення, що робити, і намагаючись підкрутити м'яч у дев'ятку, пробив повз ворота.

Другий тайм знову продовжився двобоями Ребіча та Меркадо, і аргентинець зрівняв рахунок за «гірчичниками», зірвавши небезпечну контратаку Хорватії у підкаті. Вже за пару хвилин в Аргентини момент мав Агуеро, але пробив у руки Субашичу, а хорвати на це одразу відповіли забитим м'ячем: Кабальєро припустився жахливої помилки при передачі, віддавши «парашут» прямо на ногу Ребіча, який з льоту вгатив м'яч у ворота Аргентини.

Сампаолі готував вихід Ігуаїна для підсилення атаки ще за рахунку 0:0, але вийшов Гонсало вже в той момент, коли його команда в рахунку поступалася. Аргентинці усіма силами пішли вперед та створили дуже небезпечний момент: Ігуаїн віддав передачу під удар Максиміліано Месі, але хавбек Індепендьєнте не зміг пробити Субашича. Трохи згодом Сампаолі збільшив «ювентійський десант» на полі виходом Пауло Дибали, який майже одразу створив для себе момент, але підкручуючи м'яч у дальню дев'ятку, не влучив у ворота.

Час спливав а «біло-блакитні» все ніяк не могли наблизитися до взяття воріт Субашича, і навіть Мессі вже почав помітно нервувати, розпускаючи руки та ноги у боротьбі проти Стрініча і після неї. Екс-гравець Дніпра, посміхаючись, залишився лежати на газоні.

Аргентинці виглядали безпорадними, почали багато обрізатися на власній половині поля і не дуже охоче повертатися назад, за що й були покарані: Лука Модріч отримав м'яч перед штрафним майданчиком, та підлаштувавши його під праву ногу, прицільно «вистрілив» у нижній кут воріт Кабальєро – 2:0.

В доданий арбітром час хорвати поставили крапку в грі зусиллями Івана Ракітіча.