Мессі з Аргентиною не вийдуть із групи на ЧС-2018? Всі варіанти порятунку

Світовий футбол 22 Червня, 10:44 1530
Мессі з Аргентиною не вийдуть із групи на ЧС-2018? Всі варіанти порятунку
Положення Аргентини на ЧС-2018 складне, але не безнадійне. Дуже багато в її долі буде вирішуватися сьогодні ввечері...

Вчорашня поразка від Хорватії (0:3) у другому турі групового етапу ЧС-2018, стала четвертим розгромом для Аргентини в історії мундіалю. Втім, не про це зараз пересуджує весь футбольний світ. Головне питання - Аргентина приречена? Давайте розберемося.

Решта матчів

22.06.2018. Нігерія - Ісландія (18.00). 26.06.2018. Ісландія - Хорватія (21.00) і Нігерія - Аргентина (21.00).

Усі варіанти

1. Якщо сьогодні Ісландія обіграє Нігерію (18.00 за Києвом), то в останньому турі Аргентина повинна перемагати африканців. Але! При цьому ісландці зобов'язані поступитися невмотивованим хорватам. І це ще не все для щастя Мессі.

2. Різниця м'ячів! Саме вона зараз відправляє аргентинців додому. Перемога ісландців гарантує їм як мінімум +1 в цій графі, а значить, в останньому турі Мессі разом з його вчорашніми картатими катами потрібно буде ліквідувати розрив у три голи.

3. Якщо все по голах, перемогах і поразках для Аргентини складеться в останньому турі добре, будуть рахувати забиті м'ячі, потім, особисті зустрічі (Аргентина - Ісландія - 1:1) і очки Fair Play.

4. Якщо сьогодні успіх буде супроводжувати Нігерію, то Аргентині в останньому турі потрібно вигравати і сподіватися, що Ісландія втратить бали в матчі з Хорватією. Якщо сіверяни обіграють балканців - знову математика (дивися параграф 3).

5. Якщо Ісландія та Нігерія сьогодні зіграють внічию - Аргентині потрібно буде обігравати Нігерію і сподіватися на втрату очок сіверянами в грі проти хорватів.