Герой футбольного дня. Іван Ракитич

Світовий футбол 22 Червня, 14:48 1082
Герой футбольного дня. Іван Ракитич
Хорватія нині за грою виглядає чи не головним фаворитом Мундіаля.

Цей чемпіонат світу може здивувати іменем переможця. Принаймні, записні, штатні фаворити турніру поки що не вражають якістю гри, тож логічно чекати вибуху від тих, кого називали «темною конячкою» Мундіалю. Хорватія – серед таких.

«Картаті» володіють шикарним підбором футболістів, але здатність постати не лише сильними індивідуальностями, а й монолітним колективом, викликала сумнів. Проте перших два матчі групового етапу перевершили сподівання вболівальників збірної Хорватії. За рівнем і якістю гри, Лука Модріч та компанія станом на зараз – чи не найяскравіша команда цього турніру (а, отже, і один з головних претендентів на перемогу).

Сборная Хорватии

У складі вчорашньої збірної Хорватії добре відіграли усі. Виділявся серед інших і Домагой Віда. Але локомотивом, рушійною силою був не він. Хорватія розтрощила Аргентину, - легко, вишукано, елегантно, - найперше завдяки ефективній роботі центральних півзахисників. Показники ТТД Модріча, Ракитича і Брозовіча не залишають сумнівів у процесі визначення епіцентру тієї сили, що обрушилася на розгублених аргентинців.

Ракитич добре знав, хто протистоїть йому з того боку барикад. Однак хорватові, що провів не найліпший сезон у «Барселоні», це не завадлило надолужити згаяне у складі збірної Хорватії. Найбільше ударів по воротах серед гравців обох команд, один з найліпших показників володіння м'ячем, кілька успішних спроб дриблінга і навіть відбори м'яча (навіть за цим показником Ракитич був одним найефективніших на полі). А вінець цього футбольного намиста – шикарний удар зі штрафного.

Иван Ракитич (Хорватия)

На фоні Ракитича (як, власне, і на фоні всієї збірної Хорватії), тьмянів геній Мессі. А це, певно, є найвищою оцінкою для тих, кому доводиться грати в один і той же час з легендарним аргентинцем.