Артем Мілевський: «Для мене честь грати на «Динамо», куди я ходив, будучи пацаном, переживав за Белькевича і Хацкевича»

Світовий футбол 22 Червня, 21:43 1937
Артем Мілевський: «Для мене честь грати на «Динамо», куди я ходив, будучи пацаном, переживав за Белькевича і Хацкевича»
За словами форварда брестського «Динамо», він ніколи не забував про Батьківщину.

Форвард брестського «Динамо» Артем Мілевський поділився враженнями від участі у відкритті столичного стадіону «Динамо». За його словами, він ніколи не забував про свою Батьківщину, а зі стадіоном «Динамо» у нього пов'язані найтепліші спогади.

«До цього двічі грав на цьому стадіоні, зараз вже в третій раз. Спасибі всім, хто надав мені цю можливість. Для мене честь грати на цьому стадіоні, куди я ходив, будучи пацаном, переживав за Валентина Белькевича, Олександра Хацкевича, за людей, які створювали білоруський футбол. Для мене збірна була не пустим звуком. Так склалося життя, що я виступав за збірну України. Мені приємно тут перебувати. Грандіозний стадіон і грандіозне відкриття.
Так, матч товариський, але навіть в ньому хочеться виграти. Радий за Романа Миколайовича Василюка і за всіх «динамівців», які перемогли.
Після матчу ми їдемо в Брест, в понеділок має відбутися гра, будемо готуватися. Останні два матчі виграли: з «Іслоччю» і сьогодні, тому тренування пройдуть в гарному настрої», - передає слова Мілевського прес-служба «Динамо» Брест.