​Владислав Ващук: «Несправедливостей у кар’єрі молодих динамівців ще буде багато»

Динамо Київ 23 Червня, 13:43 2246
​Владислав Ващук: «Несправедливостей у кар’єрі молодих динамівців ще буде багато»
Колишній гравець київського «Динамо» Владислав Ващук поділився із 1927.kiev.ua враженнями від гри команди U-14 «Динамо» та «Шахтаря» у фінальному матчі ДЮФЛУ.

— Коли є протистояння «Динамо» - «Шахтар» - український футбол від цього тільки виграє. На цьому він і тримається. Тому варто подякувати керівникам цих двох клубів. Радію, коли такі фінали є. Проходять туди інші команди – прекрасно. Вони ростуть разом із ними.

Хочу побажати молодим хлопцям, щоб вони росли та розвивалися – кожна поразка спонукає перемагати. Ще будуть перемоги і нові кубки. Не потрібно засмучуватися. Було символічно, що там було два п’ятих номера – і капітан під п’ятим номером у «Динамо» Київ (Антон Царенко, - ред.). Сказав йому, щоб не зупинявся і вів команду далі до перемог.

Це дитячий футбол і тут не настільки важливо, хто кращий, а хто гірший. Сьогодні кращим визначили одного, завтра кращим буде інший. В них ще немає стабільності.

По грі – хлопці старалися. Зараз їх ще рано оцінювати. Щодо суддівства, то я зараз на це не особливо реагую. Просто дивлюся за дітьми та їхнім ростом. Все інше – навчання їм на майбутнє. Вони повинні проходити через всі моменти не в дорослому варіанті, а в дитячому. І не варто рівнятися на дорослих, які падають і кричать, а грати і бути мужчинами на полі. Коли я грав у СКА проти «Динамо» - судили в бік киян, коли грав за «Динамо» проти СКА – судили краще в мій бік.

Їм 14 років – яке судівство? Про це можуть говорити тільки тренери. Хлопцям не варто на це зважати і про це говорити. Вони повинні бути сконцентровані на футболі. Ніякий інтерес до гри це не підірве – навпаки, загартує. У їхній кар’єрі несправедливостей ще буде багато, коли вони гратимуть проти іспанців, аргентинців та всіх інших.


Розмовляв Микола Тимощук