Німеччина – Швеція. Прогноз Віктора Вацка

Світовий футбол 23 Червня, 15:07 1028
Німеччина – Швеція. Прогноз Віктора Вацка
Відомий футбольний функціонер, журналіст, ведучий програми «Великий футбол» і багаторазовий переможець у номінації «Спортивний коментатор року» Віктор Вацко дав прогноз для компанії «Фаворит спорт» на матч Німеччина – Швеція в рамках групового етапу чемпіонату світу 2018 року. Експерт вважає, що чинний чемпіон світу виграє з різницею в один чи два м’ячі.

Збірна Німеччини сенсаційно програла стартовий поєдинок чемпіонату мексиканцям (0:1). Програла безбарвно та бездарно. Втім, Йоахім Льов пообіцяв, що «Маншафт» вийде з групи та не повторить історію Італії та Іспанії, які в статусі чемпіонів світу наступні турніри провалювали. Відтак на Швецію німці вийдуть з одним наміром – перемогти.

Шведи обіграли Південну Корею (1:0), реалізувавши пенальті, та знову підтвердили, що ця команда має насамперед потужний оборонний блок, пробити який неймовірно складно. В трьох останніх матчах Швеція не пропускала. В атаці шведи, враховуючи спад форми Форсберга, не виблискують, хоча здатні створити реальну загрозу при стандартах.

Зверну вашу увагу на цікаву цифру: 9 з останніх 10 матчів збірна Швеції завершила із результатом тотал менше 2.5 забитих м’ячів. Однак я вірю в «порядок і роботу», тому німці, коли це життєвонеобхідно, здатні здобувати результат. Отож поставлю на перемогу Німеччини в один чи два м’ячі з коефіцієнтом 2.07.

Ставка: Перемога Німеччини в один чи два м’ячі - кф: 2.07.