Герой футбольного дня. Тоні Кроос

Світовий футбол 24 Червня, 10:40 960
Герой футбольного дня. Тоні Кроос
Кроос не відстає від Роналду та Модрича, запалюючи на чемпіонаті світу.

Німці провели не видатний матч, але проблема ховалася у тренерові і його рішеннях. Бо майстерність залишалася при німцях. Показовий факт: команда вправно грала в пас. Лише в трьох гравців основного складу збірної Німеччини відсоток успішності передач не досягав дев'яноста відсотків або вище.

Центральний захисник Боатенг, який жахливо справлявся зі своїми прямими обов'язками, добре виглядав у конструктиві. У нього – другий показник серед гравців обох команд за відсотком володіння м'ячем (10,6) і кількістю торкань до м'яча (114). У нього – другий показник на полі за кількістю виконаних передач (99), і навіть спроба грати у дриблінг. Боатенг виконував явно не ті функції, котрі повинен був виконувати центральний захисник. В системі Йоахіма Льова все змішалося, наче у вправної домогосподарки – на кухні.

Тони Кроос (Германия)

Врятував Німеччину Тоні Кроос. Півзахисник «Реала» вирішив не відставати від своїх партнерів за клубом Роналду і Модрічем, відігравши на галактичному рівні продуктивності. Неймовірних 13,3 відсотка володіння м'ячем і 144 дотики до снаряду, 121 передача, 113 з яких – влучні; чотири удари, два паси на загострення і шикарний гол після розіграшу штрафного роблять Крооса безальтернативно найкращим гравцем поєдинку. Стержнем, завдяки якому Німеччині вдалося уникнути підривної з точки зору турнірних перспектив втрати очок.

Тоні Кроос тяжів до лівого флангу. Більша частина передач у його виконанні прийшлася на зону лівого півзахисника на чужій половині поля. Те саме стосується і його гри в м'яч. В основному активність проявлялася на чужій половині поля в зоні, де шведам було важко застосовувати пресинг (власне, скандинави цим не вражали, особливо в другому таймі).

Тони Кроос (германия)

З чотирьох ударів, які Кроос завдав по воротах шведів, два були з-за меж штрафного майданчика. Одного разу Кроос пробив приблизно з лінії карної зони і лише результативний удар можна назвати таким, що відбувся з близької відстані. Однак значимості додає траєкторія, за якою м'яч був відправлений до сітки. Гострий кут – і філігранно точне потрапляння під дальню стійку.

Що ж, Кроос гідно підтримав реноме одного з найсильніших центральних півзахисників світу.