УПЛ запропонувала клубам обрати нового учасника: є три претенденти

Футбол України 25 Червня, 10:59 3036
УПЛ запропонувала клубам обрати нового учасника: є три претенденти
Заміну «Полтаві» в Прем'єр-лізі виберуть в факсовому режимі.

На тижні керівництво ФК «Полтава» оголосило про розпуск команди, сповістивши про це дирекцію Прем'єр-ліги.

Причиною президент ФК «Полтава» Леонід Соболєв назвав дії ФФУ, зокрема заборону проводити домашні ігри на стадіоні «Локомотив» (при тому, що в якості основної на сезон його клуб заявляв арену «Ворскли»). В УПЛ спробували було уточнити позицію «городян», вважаючи озвучену причину вигаданою, але після того, як полтавський клуб підтвердив фактичну ліквідацію (всім гравцям і персоналу роздали трудові книжки), була запущена процедура визначення нового учасника Прем'єр-ліги. З огляду на те, що ситуація, яка склалася, прямо не передбачена регламентними документами Ліги, нового учасника визначить виконком ФФУ на підставі пропозиції УПЛ.

«Я поки не можу сказати, хто буде запропонований замість «Полтави», ми продовжуємо працювати над цим питанням. І мені некоректно оголошувати якусь інформацію до того, як ми закінчимо підготовчу роботу та повідомимо ці варіанти клубам. Поки що рано щось коментувати. У понеділок буде якась ясність», - дав «Сегодня» офіційну відповідь віце-президент УПЛ Маркіян Ключковський.

А неофіційно джерела в Прем'єр-лізі розповіли, що в п'ятницю всім клубам-учасникам УПЛ розіслали так званий формуляр. У ньому клубам пропонується визначити, яка з трьох команд - «Чорноморець», «Зірка» (невдахи перехідного плей-офф), «Інгулець» (4-те місце в першій лізі) - гідна брати участь у чемпіонаті УПЛ замість «Полтави». Голосування відбудеться в понеділок «в факсовому режимі». Потім цього нового учасника, обраного клубами, мають затвердити на найближчому виконкомі ФФУ.

Незрозуміло одне: як бути, якщо переможець голосування з якихось причин теж відмовиться грати в УПЛ?