Герой футбольного дня. Роберт Левандовські

Футбол України 25 Червня, 13:57 914
Герой футбольного дня. Роберт Левандовські
Ще одна жертва не реалізованих амбіцій та очікувань.

Виглядає так, що збірна Польщі підійшла до турніру в когорті найменш підготовлених команд. Тим дивніше, коли глянеш на рейтинг ФІФА і ту позицію, яку «кадра» посідає в цьому ранзі. Та й кадрове наповнення збірної Польщі змушує вболівальників цієї команди звиватися, наче в'юн, в процесі осягнення демонстрованих результатів. Таке можна пробачити Панамі, Коста-Ріці, Саудівській Аравії. Але не команді з Щесни, Піщеком, Гросіцкі, Крихов'яком, Зелінскі, Левандовські у складі.

Польша - Колумбия

Власне, Роберт і став головним заручником цієї ситуації. На одного з найсильніших форвардів сучасності було покладене важке клеймо лідера, але дві поразки команди в двох поєдинках і жодного результативного удару від Левандовські доповнюють ту картину критики, яка вималювалася наприкінці останнього клубного сезону. Левандовські раз за разом опинявся героєм нотаток та матеріалів європейських спортивних журналістів, постаючи у світлі джерела всіх бід: низький рівень реалізації, футбольна апатія, конфлікти з тренерами та партнерами… Чого тільки не приписували Роберту. І активно проводжали з «Баварії».

Цей чемпіонат світу повинен був стати для Роберта своєрідним трампліном. Репутація бомбардира сформована, але поточні невдачі все ж можуть вплинути на подальшу долю Левандовські. Хоча не можна говорити про відсутність старання чи натхнення в діях польського бомбардира. У вчорашньому матчі він завдав по воротах колумбійців п'ятьох ударів (і був єдиним серед поляків, хто влучав у рамку), достатньо багато зустрічався з м'ячем у штрафному майданчику суперника (приміром, більше, аніж Фалькао у складі збірної Колумбії), вигравав верхові м'ячі і ефективно як для форварда грав у пас. Але все це на фоні безпомічності партнерів і ефективності суперника виглядає як банкет бідняка.

Роберт Левандовски (Польша)

Роберт Левандовські претендує на те, аби зі своєю командою очолити список розчарувань цього чемпіонату світу.

Ігор Семйон