Дитячий турнір пам'яті Валерія Лобановського

Футбол України 26 Червня, 13:20 689
Дитячий турнір пам'яті Валерія Лобановського
З 22 по 24 червня у Дарницькому районі міста Києва за підтримки Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) та ветеранів АТО пройшов третій дитячий турнір пам’яті легендарного тренера – Валерія Лобановського.

Дванадцять команд зі всієї України, серед яких були дві команди з Донецької області, незважаючи на погоду чи втому, боролися за перше місце. Це був сильний футбол, де юні зірочки, можливо, майбутні Шевченко, Ребров чи Шовковський забивали голи та тримали в напрузі усіх вболівальників.

Перші два дні турніру ознаменувалися відбірковими іграми, за результатами яких були визначені команди-учасниці півфіналу та фіналу.

В результаті серйозних баталій у фінальній грі за звання чемпіона 2018 року зустрілися команди «Білгород-сіті» ( Білогородка) та команда «Переможець-Дарниця». У запеклій боротьбі чемпіоном стала команда з Білогородки. Бронзові медалі завоювали відразу ж дві команди: ФК «Атлет» та команда з Білої Церкви.

Також найсильніших гравців визначили у номінаціях:

Найкращий воротар – Владислав Чудаса («Атлет»)

Найкращий захисник – Владислав Бадіон («Рось»)

Найкращий гравець – Тимофій Шапран («Білгород-сіті»)

Найкращий бомбардир – Іван Середюк («Дарниця»)

Всі учасники турніру отримали пам'ятні подарунки від ФК «Динамо» (Київ), який і надалі буде підтримувати дитячий спорт на базі найкращих традицій, які залишив легендарний Валерій Лобановський.

Фан-клуб ФК «Динамо» (Київ)