Ісландія – Хорватія. Прогноз Віктора Вацка

Світовий футбол 26 Червня, 16:28 956
Ісландія – Хорватія. Прогноз Віктора Вацка
Відомий футбольний функціонер, журналіст, ведучий програми «Великий футбол» і багаторазовий переможець у номінації «Спортивний коментатор року» Віктор Вацко дав прогноз для компанії «Фаворит спорт» на матч Ісландія – Хорватія в рамках групового етапу чемпіонату світу 2018 року. Експерт вважає, що «Вікінги» не програють.

Хорватія набрала максимум очок у двох стартових матчах, вразивши в поєдинку проти Аргентини свою обороною, дисциплінованістю, організованістю та злагодженою грою в центрі поля. Хтось на хвилі ейфорії вже став приписувати команду Златка Далича до числа фаворитів чемпіонату світу.

Втім, я не поспішатиму та констатую факт: Хорватія забезпечила собі місце в 1/8 фіналу. Матч із ісландцями не матиме жодного турнірного значення. Головний тренер хорватів пообіцяв глобальну кадрову ротацію основного складу команди

Ісландія блискуче відіграла проти Аргентини та видала хороший перший тайм із Нігерією. Інша справа, що другу 45-хвилинку ісландці програли. Тепер тільки перемога над Хорватією дасть «Вікінгам» шанси на вихід до наступного етапу мундіалю.

На мій погляд, ключовий аспект у даному матчі – турнірна мотивація. Хорватам нічого не потрібно, на відміну від ісландців, на яких тисне результат. Звичайно, багато буде залежати від глибини ротації складу Хорватії. Та все ж я ризикнути поставити на вмотивовану команду. Обережно беру «Ісландія не програє» з коефіцієнтом 1.7.