Сергій Ребров: «Зламати організовану оборону було проблемою для «Динамо» і «Аль-Ахлі». Для мене повчально спостерігати за домінуючими командами на ЧС»

Динамо Київ 27 Червня, 12:27 1231
Сергій Ребров: «Зламати організовану оборону було проблемою для «Динамо» і «Аль-Ахлі». Для мене повчально спостерігати за домінуючими командами на ЧС»
Колишній наставник «Динамо» Сергій Ребров поділився своїми враженнями від чемпіонату світу і розповів про найближчі плани.

На даний момент він знаходиться в творчій відпустці. Каже, що пропозицій не бракує, але вони його поки не влаштовують. Втім, колишній наставник київського «Динамо» Сергій Ребров довго не може сидіти без діла - вже скоро він відправиться в тренувальний табір одного з провідних клубів світу.

«Тим людям, які все своє життя займаються футболом, цікаво дивитися будь-яку гру - і я не виняток. Комусь потрібна видовищна гра, комусь - якісь нововведення, але мені імпонує кожен матч, який намагаюся аналізувати. Вважаю, що будь-який поєдинок чемпіонату світу - це максимальні зусилля футболістів, тренерів і всієї країни.

Все найцікавіше почнеться в плей-офф, але я б уже виділив збірну Бельгії - її командні дії на високій швидкості. Сподобалася Колумбія. Там є свої лідери, але немає цілого розсипу зірок. Зате є колективний футбол.

З великим інтересом спостерігаю за тим, як команди, домінуючі на полі в контролі м'яча, розкривають організовану оборону. Ця проблема часто була в «Динамо» і в «Аль-Ахлі», тому для мене це дуже актуально і повчально», - заявив Серій в інтерв'ю сайту »Команда 1».