Експертний аналіз потенційного новачка «Динамо» Карлітоса

Динамо Київ 27 Червня, 15:51 1577
Експертний аналіз потенційного новачка «Динамо» Карлітоса
Про сильні та слабкі сторони гравця, інтерес із боку інших клубів, справи його нинішнього клубу розповів директор польської агенції «Football Revolution» Міхал Глінські.

- Пан Міхал, яку пресу в Польщі має Карлітос?

-Іспанець має дуже хорошу пресу, як особисту, так і професійну. Він – скромний, простий хлопець, сімейна людина. В цьому сезоні став кращим бомбардиром першості Польщі . Забив 24 голи та віддав 7 асистів. Це хороші показники для Польщі. Завдяки яскравій грі Карлітоса «Вісла» змогла зайняти шосту сходинку в турнірній таблиці.

- Що собою зараз представляє клуб «Вісла»? Наскільки це сильна команда?

- «Вісла» - це вже не той клуб, що раніше, коли в команді грали збірники. Команда із Кракова до кінця боролась за зону євро кубків, але фінішувала шостою. Справа в менших фінансових можливостях. Не зважаючи на це, «Вісла» в окремому матчі може обіграти будь кого – «Легію», «Лех». Щоб боротися за кращі місця команді не вистачає глибини складу, організаційної та фінансової стабільності.

- Які сильні та слабкі сторони Карлітоса?

- Це технічний, швидкий гравець, який може обіграти суперника один в один. Коли Карлітос набирає швидкість, то його важко зупинити. Гарно виконує штрафні удари, бере на себе відповідальність під час виконання пенальті. Націлений на ворота суперників. Серед мінусів - часом занадто егоїстичний, інколи це шкодить колективній грі. Також відчуває дискомфорт при щільній опіці з боку захисників, коли не вистачає простору, домінує фізична боротьба та довгі передачі. Слабкий при грі у повітрі, на другому поверсі.

- Які клуби наразі зацікавлені в придбанні Карлітоса?

- «Динамо» Загреб, АЕК Греція. Проте не виключене повернення гравця в Іспанію.

- «Вісла» готова продати свого провідного гравця?

- Карлітос має ще рік контракту із «Віслою». Тому для клуба із Кракова це останній шанс продати гравця. Трансфермаркет оцінює його у 1.15 мільйона євро. Думаю, насправді ціна більше. Десь в районі 3-4 мільйонів. Карлітос хоче піти, особливо після організаційних змін у клубі. Пішли тренери-іспанці, які робили на нього ставку, знали як розкрити сильні сторони. Також пішли деякі іспанські гравці, які були в команді. Представники «Вісли» зізнаються публічно, що втримати Карлітоса буде важко. Трансфер - це лише питання часу.