Олег Дулуб: «У київському «Динамо» до сих пір немає гравця з харизмою Мілевського»

Світовий футбол 27 Червня, 21:09 1285
Олег Дулуб: «У київському «Динамо» до сих пір немає гравця з харизмою Мілевського»
Колишній головний тренер одеського «Чорноморця» і білоруського БАТЕ Олег Дулуб розповів про роботу в чемпіонаті Білорусі.
«Коли покидав БАТЕ, було неприємно, несподівано, але психологічного удару не було. Був готовий до всього. За результатами до мене претензій бути не може, тому що ми вигравали. Була незадоволеність тим, як ми граємо. При такому сильному підборі виконавців, який був у нас, ми повинні були грати якісніше.
Що ж стосується мого звільнення з «Чорноморця», то, щоб піти, повернув всі гроші: зарплатні, квартирні, преміальні. Помічники грошей не повертали - тільки я. Мене підкуповував інтерес з боку клубу, який грає в єврокубках.
Я ніколи ні про що не шкодую. Робота в БАТЕ мені дала багато. Я зрозумів, як потрібно вибудовувати відносини з керівництвом клубу, як правильно складати контракт. Це дуже важливі речі, на які я не звертав раніше уваги.
А найбільше прикро за програний Кубок Білорусі брестському «Динамо». Стовідсотково виграшний матч! Але в Бресті з'явився Мілевський. А подібного за харизмою гравця потрібно ще пошукати. В «Динамо» до сих пір такого немає», - сказав Дулуб в ефірі телеканалу Білорусь 5.