Шовковський: «Своїми діями Нойєр просто принизив партнерів по команді»

Світовий футбол 28 Червня, 10:20 2846
Шовковський: «Своїми діями Нойєр просто принизив партнерів по команді»
Колишній голкіпер збірної України Олександр Шовковський засудив дії воротаря Німеччини Мануеля Нойєра у матчі проти Південної Кореї (0:2).
«Я вважаю Нойєра одним з найкращих воротарів сучасності, але кожен повинен займатися своєю справою. Своїми діями в кінці другого тайму, після пропущеного першого м'яча, він показав своє зверхнє ставлення до своїх партнерів і повну неповагу до суперника.
Невже він думав, що його партнери по команді слабші Нойєра у грі ногами, і тільки він здатний вирішити результат поєдинку, підключившись до атаки і почавши обводити на половині поля суперника? Я повністю згоден з тим, що в подібній ситуації воротар з високими антропометричними даними просто зобов'язаний перебувати в штрафному майданчику суперника, але тільки при виконанні штрафних або кутових ударів. Але ні в якому разі, воротар не повинен діяти подібним чином.
Своїми діями він просто принизив своїх партнерів по команді, поставивши себе вище їх технічної майстерності. Це неприпустимо для гравця такого рівня», – написав Шовковський у Instagram.

Нагадаємо, під завісу матчу німецький голкіпер побіг в атаку на половину поля суперників, чим і скористалися гравці Південної Кореї подвоївши свою перевагу.