Олександр Хацкевич: «Я сильно розчарувався в Мораєсові з моральної точки зору»

Динамо Київ 29 Червня, 22:51 3719
Олександр Хацкевич: «Я сильно розчарувався в Мораєсові з моральної точки зору»
Головний тренер «Динамо» розповів оглядачеві «СЕ» в Україні» про розчарування в Жуніорі Мораєсові.

- Вірні відчуття, що по-людськи одним з головних розчарувань минулого сезону для вас став вчинок Жуніора Мораєса? Навесні гравець запевняв, що не веде переговорів з «Шахтарем», а влітку, ставши вільним агентом, підписав з ним контракт...

- В плані ставлення до справи, хочу одразу наголосити, я по Мораєсові питань не було - він справжній професіонал. Однак з моральної точки зору сильно ньому розчарувався. Як тільки з'явилися чутки, що Жуніор ніби то домовляється з донецьким клубом, то вже підписав якийсь попередній контракт, я двічі запрошував його на бесіду. І це не те щоб два дні поспіль відбувалося - ми розмовляли з інтервалом майже в два тижні.

Мораєс все заперечував: нікому не вірте, тренер, я з вами, я динамівець. Потім його викликав президент - і почув все ті ж слова: я, мовляв, з «Динамо» до кінця, і з «Шахтарем» ніяких розмов не веду!

- Якщо ви не вірили в його переговори з «Шахтарем» - чому так рідко випускали Мораэса в кінці сезону? А якщо вірили - чому взагалі він з'являвся на полі?

- Мораєс грав нечасто тому, що здорово виглядав Артем Бєсєдін. А у нас рецепт простий: до складу потрапляє той, хто краще за інших проявляє себе в тренувальному процесі. Жуніор ж тоді пропустив перший збір в Іспанії і не пройшов повноцінної підготовки. Плюс - про себе нагадували старі травми, яких у нього виявилося не так вже й мало - спина, коліна, голеностоп...

Але ось вам ще один показовий приклад: коли ми обіграли «Шахтар» у Харкові, наше відставання скоротилося з шести до трьох очок. Мораєс вийшов на останні десять хвилин, а наступного дня на тренуванні раптом поскаржився на проблеми з коліном. І в подальшому став шукати причини, щоб поменше тренуватися і грати.

- Після того, як Мораєс оформив відносини з «Шахтарем», ви з ним жодного разу не спілкувалися?

- Навіщо? Він тепер футболіст іншої команди.