Франція – Аргентина. Прогноз Віктора Вацка

Світовий футбол 30 Червня, 13:30 1239
Франція – Аргентина. Прогноз Віктора Вацка
Відомий футбольний функціонер, журналіст, ведучий програми «Великий футбол» і багаторазовий переможець у номінації «Спортивний коментатор року» Віктор Вацко дав прогноз для компанії «Фаворит спорт» на матч Франція – Аргентина в рамках групового етапу чемпіонату світу 2018 року.

Франція прагматично, не докладаючи надзусиль, вийшла з легкої групи, обігравши Австралію та Перу і скатавши з Данією нулівку, яка виводила в 1/8 фіналу чемпіонату світу обидві команди. За грою до французів дуже багато запитань. Насамперед до зіркової групи атаки, яка абсолютно не виблискує. Щоправда, Дідьє Дешам недавно сказав, що лише з плей-оф для «Гальських півнів» по-справжньому починається чемпіонат світу. Звісно, Аргентина – аж ніяк не той суперник, до якого можна ставитися зверхньо.

Аргентинці провалили груповий етап, пройшовши до 1/8 фіналу завдяки неймовірному голу Рохо під завісу зустрічі в заключному матчі з Нігерією, яка створила команді Сампаолі чимало проблем. За грою аргентинці поки постали перед світом як розрізнена та безідейна команда – не критикує лише лінивий. Щоправда, я прекрасно пам’ятаю, що у два свої останні фінали чемпіонатів світу Аргентина діставалася у дуже схожому ключі. Впевнений, абсолютно кожен чудово усвідомлює, що Мессі в свій хороший вечір здатен витягнути будь-яку команду самотужки на власних плечах.

Не очікую феєричного атакувального футболу. Обидва суперника в груповому турнірі не отримала заряду впевненості та переможного менталітету. Суперники остерігатимуться один одного, насамперед стараючись не припуститися помилки в обороні. Звичайно, якщо залетить швидкий гол, усе буде по-іншому, але… Я б поставив на нічию в одному з таймів, але низький коефіцієнт (1.37) не дозволяє мені цього зробити. Отож ризикну та деталізую ставку – нічия в першому таймі за 1.92.

Знаєш хто вийде переможцем у цьому матчі? Реєструйся ТУТ і отримай ексклюзивно до чемпіонату світу додатково 500 грн на ставки!