«Челсі» надав подарунки для всеукраїнського дитячого турніру

Футбол України 30 Червня, 16:11 859
«Челсі» надав подарунки для всеукраїнського дитячого турніру
В Україні завершився всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Football for kids».

Його унікальність полягає в тому, що в змаганнях взяли участь особливі категорії дітей: діти, які порушували закон, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, інтернатів, діти з сімей переселенців і діти, батьки яких загинули в зоні АТО.

Організаторами змагань виступили Управління ювенальної превенції Національної Поліції України, Міністерство освіти і науки України, громадська організація «Фонд братів Павліченко», громадська організація «Мироносці», футбольно-спортивне товариство «Динамо» України, Асоціація футзалу України.

Змагання проводилися в три етапи по всім областям України. На першому етапі відбиралися команди-переможці регіонів. На другому етапі проводилися міжрегіональні групові турніри з поділом на п'ять зон: схід, захід, південь, північ і центр. І в третьому етапі, в фінальній частині брали участь команди-переможці і призери зональних змагань з десяти регіонів України – з Полтавської, Київської, Харківської, Луганської, Запорізької, Житомирської, Миколаївської, Чернівецької, Івано-Франківської та Рівненської.

Челсі надав подарунки для всеукраїнського дитячого турніру - изображение 1

Згідно з результатами змагань, призові місця розділили команди:

I місце - збірна команда Полтавської області;

II місце - збірна команда Запорізької області;

III місце - збірна команда Луганської області.

Номінацію «Найкращий гравець» отримали Возний Святослав (Полтавська обл.), Лисицький Вадим (Луганська обл.), Хализєв Микита (Запорізька обл.). Номінація «Найкращий тренер турніру» вручена Кравченко Юрію Олександровичу (Запорізька обл.).

Команди-переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами. Кожен учасник змагань отримав пам'ятні подарунки, сувеніри та солодощі. Особливо порадували хлопців фірмові подарунки від ФК «Челсі». Лондонський клуб передав дітям толстовки, шарфи, кепки, ігрові щитки, воротарські рукавички та іграшки.

Челсі надав подарунки для всеукраїнського дитячого турніру - изображение 2