Аргентина і Португалія залишають ЧС. Ера Мессі і Роналду підходить до кінця?

Світовий футбол 1 Липня, 11:06 567
Аргентина і Португалія залишають ЧС. Ера Мессі і Роналду підходить до кінця?
Не допомогли і десять Золотих м'ячів...

Багато хто з вболівальників покладав надії, що в 1/4 фіналу нас може очікувати сутичка Аргентини Ліонеля Мессі і Португалії Кріштіану Роналду. Проте мріям знову не судилося збутися: обидві команди не зуміли утримувати рівень своїх лідерів, вилетівши від першого серйозного суперника.

Кріштіану Роналду є чим крити у вічній суперечці, хто найкращий, перемогою на Євро-2016. Але Ліонель Мессі на два роки молодший, і континентальну вершину ще зможе підкорити. Однак взяти Кубок світу - це питання відтепер ближче до відділу фантастики. За чотири роки португальцеві буде 37, аргентинцеві - 35. Вік не критичний, проте змушує замислитися, чи буде ще один шанс.

І мова йде не тільки про титул, але хоча б про голи: ні КриРо, ні Лео ще не забивали у плей-офф чемпіонатів світу. Хоча не можна сказати, що вони статисти: у Кріштіану чотири голи на поточному турнірі, у Мессі - три бали за системою «гол+пас». Але, мабуть, у кожному поколінні повинні бути гравці, які змушені залишатися без великих перемог зі своїми збірними.