«Динамо» в Австрії. День 2: швидкісно-силове тренування

Динамо Київ 1 Липня, 16:59 1143
«Динамо» в Австрії. День 2: швидкісно-силове тренування
Тривають робочі будні «Динамо» на навчально-тренувальному зборі в Австрії.

Гарно відпочивши після стартового робочого дня, а також отримавши свою частку емоцій від перегляду матчу Уругвай - Португалія (в плей-офф турніру пробилася збірна з Південної Америки), попереду був перший повноцінний робочий день в Альпах – дворазові тренування щодня.

Ранкове заняття почалося зі швидкісно-силового комплексу вправ, спрямованого на покращення витривалості. Всі гравці по колу виконували ряд вправ, після чого приступили до роботи з м'ячами. Зокрема, відпрацьовували дії у трійках і завершення атаки. Фінальним етапом ранкового тренування була робота в малих групах з продовженням на флангах.

Слід зазначити, що всі гравці знаходяться в загальній групі і тренуються в повну силу. Погода в Австрії поки благоволить «Динамо». В Києві йдуть проливні дощі, а в Тіролі світить сонце. Щоправда, така погода на зборах протримається зовсім недовго і очікується, що в найближчі 5-7 днів йтимуть дощі з грозами.

Виїзд на вечірнє тренувальне заняття - о 17:00 за місцевим часом. Увечері – відпочинок і знову перегляд чемпіонату світу.