​Максим Дегтярьов: «Намагаюся швидше зрозуміти ігровий стиль «Динамо» і вимоги тренерського штабу»

Динамо Київ 1 Липня, 21:26 1738
​Максим Дегтярьов: «Намагаюся швидше зрозуміти ігровий стиль «Динамо» і вимоги тренерського штабу» Фото: dynamo.kiev.ua
Нападник «Полтави» Максим Дегтярьов, який з минулого тижня перебуває на перегляді в київському «Динамо», повноцінно беручи участь в тренувальному процесі першої команди Олександра Хацкевича, поділився своїми враженнями від перебування в столичній команді.

— Максиме, ти вже досить тривалий час тренуєшся з першою командою «Динамо». Наскільки сильно тренування тут відрізняються від тих, що були в тебе «Полтаві»? І в чому головна відмінність?

— Якщо говорити по самих вправах, то, в принципі, відмінностей не дуже багато — той же контроль м'яча, ті ж «квадрати», ті ж різні «конверти» з передачами. Відмінність є тільки у швидкості мислення футболістів, швидкості роботи з м'ячем і швидкості прийняття рішення. Але це і не дивно, адже в «Динамо» футболісти більш кваліфіковані і досвідчені, ніж у «Полтаві». Втім, до цього звикаєш швидко — буквально через 2-3 тренування я особливої уваги на ці відмінності вже не звертав — втягнувся і почав працювати, як усі хлопці, - говорить Дегтярьов Dynamo.kiev.ua

— Із запропонованими тренерським штабом «Динамо» фізичними навантаженнями справляєшся?

— Так, в цьому плані вже все добре. Перший тиждень було важко, але, думаю, не мені одному — після відпустки у перші дні тренувань завжди непросто. Ну і потім, на те вони і збори: легко на них бути не може. Але в цілому, все добре, в плані навантажень теж втягнувся і з усім впораюся.

— Як тебе прийняв колектив? Можливо, вже здружився з ким із динамівців?

— Прийняли добре. Про динамівський колектив можу сказати тільки позитивні слова — хороша тут атмосфера. Так що по ходу зборів спілкуюся з усіма хлопцями. З нинішнього складу «Динамо» раніше знав лише Миколу Морозюка, ми з ним одночасно перебували в донецькому «Металурзі». Але спілкуюся, повторюся, з усіма в команді.

— Ти взяв участь у спарингу з «Колосом» (в цьому контрольному матчі Дегтярьов відіграв один тайм, — прим.ред.). З ким взаємодіяти на полі було простіше всього?

— Не можу виділити когось одного. Все-таки це була моя перша гра за «Динамо». Так і я тренуюся з командою не такий вже тривалий період часу. Так що по ходу матчу з «Колосом» з хлопцями більше придивлялися один до одного. В цілому, можу сказати, що поки ще вивчаю гру «Динамо», намагаюся швидше зрозуміти ігровий стиль команди і вимоги тренерського штабу.

— Розмова з Олександром Хацкевичем перед австрійським збором у тебе була? Якщо так, то які настанови ти отримував?

— Так розмова була. Олександр Миколайович сказав, що я лечу з командою на збір до Австрії, після якого по мені і буде прийматися рішення. Пояснив, що оскільки майбутній збір більше ігровий, то по його ходу можна буде побачити і оцінити мої дії як в матчах, так і в тренувальному процесі. Сказав, що все буде залежати від цього. Звичайно ж, тренер побажав мені удачі і сказав, що все в моїх руках.

— У «Динамо» зараз, по суті, один основний нападник (Бєсєдін), зміцнити лінію атаки просто необхідно! Ця обставина тебе окриляє?

— Якщо чесно, для мене немає різниці, чи один нападник буде або їх буде три — в будь-якому випадку, це конкуренція. А наявність конкуренції — це добре для кожного футболіста, вона повинна бути. І чим вище конкуренція, тим краще для кожного з нападників, тільки так буде футболіст рости у всіх сенсах і тим самим допомагати команді. Без конкуренції футболіст стоїть на місці. Так що наявність конкуренції — це добре для мене.

Олександр ПОПОВ