«Динамо» в Австрії. День 3: альпійське сонце та «червоно-білі» сусіди

Динамо Київ 2 Липня, 16:15 1700
«Динамо» в Австрії. День 3: альпійське сонце та «червоно-білі» сусіди
Кияни продовжують підготовку до нового сезону.

Перша частина ранкового тренування знову була виділена під швидкісно-силові вправи, спрямовані на підвищення витривалості гравців. Як правило, на зборах закладається фундамент функціональної підготовки футболістів, і наш випадок - не виняток. У продовженні заняття - активна робота з м'ячами, в командах і індивідуально.

Поки гравці виконують установки Олександра Хацкевича, наукова група «Динамо» отримує максимум даних для аналізу по кожному гравцеві індивідуально.

Цього року сусідом «Динамо» по зборах в Австрії став «Олімпіакос». Тренувальні поля українського і грецького клубів розташовані в 100 метрах одне від одного, але при цьому команди не перетинаються і не заважають один одному.

Поки прогнози синоптиків збуваються - понеділок, як і обіцяли, видався дуже сонячним і спекотним, і це як раз той випадок, коли, незважаючи на красу Альп, клімат, чисте повітря і багато інших переваг перебування в Австрії, у вільний час гравцям хочеться сховатися від літньої спеки під кондиціонером в затишному номері.

Прогноз поки невтішний і, можливо, 2 липня - останній сонячний день перед стартом затяжних злив з грозами. Увечері - друге тренування і вже традиційний перегляд футболу.