«Динамо» в Австрії. День 4: прохолода на зміну спеці

Динамо Київ 4 Липня, 10:18 1191
«Динамо» в Австрії. День 4: прохолода на зміну спеці
Четвертий тренувальний день в Австрії подарував «біло-синім» очікувану зміну погоди, зі спекотної на прохолодну, більш приємну для насичених тренувань, роботи на полі.

Після прибуття до футбольного комплексу «біло-сині» отримали на полі установку на заняття від Олександра Хацкевича та розпочали інтенсивну розминку, яку проводив тренер з фізичної підготовки Віталій Кулиба.

Далі польові гравці були поділені на три команди по сім, і поки дві з них змагалися на невеликому полі зі стандартними воротами та голкіперами, третя виконувала вправи на статику та підтримку м’язів-стабілізаторів без додаткової ваги на фітболах. Потім міні-команди мінялися. Крім того, частина тренування була присвячена грі у квадратах.

Вдень – робота, а ввечері – відновлення та відпочинок. А також, звісно, перегляд матчів чемпіонату світу. Деякі гравці дивляться матчі наодинці у власних номерах, а комусь цікавіше робити це у компанії. Саме для цього організатори зборів обладнали великий проектор у залі, де динамівці можуть дивитися матчі разом.

У середу на мундіалі перерва у матчах, і саме у середу «Динамо» проведе свій перший контрольний матч на тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Хацкевича буде азербайджанський «Карабах». Зустріч відбудеться у Шваці і транслюватиметься наживо на нашому клубному каналі в YouTube. Початок трансляції – о 19:00 за київським часом (18:00 за місцевим).

До слова, відбулася зміна часу початку другого товариського матчу «біло-синіх», який відбудеться наступного дня, 5 липня. Матч розпочнеться на годину раніше – о 17:00 за київським часом (16:00 за місцевим), оскільки суперник «Динамо», китайський клуб «Тяньцзінь Цюаньцзянь», після цієї гри повертається до Піднебесної.