Експертний аналіз виступів Лєднєва за киян

Динамо Київ 4 Липня, 16:17 2014
Експертний аналіз виступів Лєднєва за киян
Богдан Лєднєв має сьогодні всі шанси вийти, тому прийшов час розвіяти частину міфів, цілком конткретною статистикою.

У матчі з «Колосом» відіграв зліва, але споконвічно рідна позиція в цьому сезоні за U-21 - справа.

Сьогодні можливі варіанти з обома флангами.

Його загальні показники практично ідентичні ігровим показниками Циганкова періоду гри за «молодіжку». Але потрапивши в першу команду, Віктор почав змінюватися, Лєднєву теж потрібно це зробити. Від того зможе він перебудуватися чи ні і залежить його майбутнє.

Для допитливих: пропоную відмотати стрічку і знайти порівняння Вербича до і після «Динамо». Подібна трансформація явно очікує Богдана.

Уже в цьому сезоні Богдан почав більш активно працювати на оборону: його кількість єдиноборств в захисті вже дорівнює кількості Циганкова в першій команді. Відсоток успішності трохи відстає від Віктора.

Перехоплює Богдан практично на рівні Циганкова в першій команді.

А ось в підборах і відборах істотно відстає, і це завдання на зборах номер один: показати прагнення до зростання в цьому компоненті!

Що стосується атакуючих показників, то всі 5 на зображенні краще, ніж у Віті в першій команді. Так, тримаємо в думці рівень суперників, але тримаємо в думці і рівень партнерів!У грі в пас Богдан поки поступається: і в кількості отриманих передач (на ~ 6) і в кількості відданих (на ~ 8).

Але в передачах в третю зону і штрафну - трохи випереджає. Однак, якщо помножити на% точності, то цифри можна порівняти.

Як підсумок: Лєднєв в зараз в U-21 виконує в атаці роль Віктора. 1 в 1. Але оскільки в «молодіжці» трохи інакше вибудувана модель, то ідентичного Віктору обсягу навантаження назад він не має.

Якщо Богдан не буде лінуватися, а як Вербич відразу прийме нові правила гри, де потрібно розташовуватися нижче і більш інтенсивно йти у відбір - отримаємо дуже суперового і динамічного футболіста.

Якщо Богдан в тренувальному процесі буде млявим, як Дерліс, то славна кар'єра в «Динамо» може закінчитися і не розпочавшись ...


Автор: Михаил Смоловой