«Арсенал-Київ» можуть покинути 10-15 футболістів, тренер судитиметься з клубом

Футбол України 5 Липня, 10:57 1357
«Арсенал-Київ» можуть покинути 10-15 футболістів, тренер судитиметься з клубом
В команді два головних тренера і перезавантаження складу.

За інформацією Sport Arena, вже сім футболістів вирішили піти з Арсеналу-Київ, завтра це число може подвоїтися. Разом з цим ще одним струсом для клубу стане можлива судова тяжба з тренером Сергієм Литовченком.

Раніше повідомлялося про відхід із команди захисників Деркача і Трубочкіна, півзахисників Старгородського і Єрмаченка, нападника Батальського. Тепер відомо, що підуть також півзахисники Валерій Кучеров і Джемаль Кізілатеш.

Масовий відхід гравців пов'язаний із появою нового головного тренера і істотним оновленням складу. Більшість із цих футболістів нібито не потрапляли до складу навіть на спаринги, їм не гарантували місце в заявці на наступний сезон, тому вони готові йти з Арсеналу, а деякі вже мають пропозиції від інших клубів.

Найближчим часом кількість таких футболістів може подвоїтися. При цьому неясно, в якому статусі вони залишають клуб, оскільки у багатьох з них ще діючі контракти. Чи то гравці вже мають на руках свої трансферні документи, чи то розраховують стати вільними агентами через те, що не входять у плани Фабріціо Раванеллі.

Непроста ситуація виходить і зі зміною головного тренера. Сергій Литовченко, який привів Арсенал до золотих медалей Першої ліги, де-юре не був звільнений з клубу, але і не увійшов до штабу Раванеллі. Тому, отримавши підтримку відомого київського спортивного юриста, Литовченко готовий відстоювати свої інтереси в суді.

Невідомо поки, чи передано цю справу органам правосуддя, але ситуація неоднозначна. «Склався юридичний казус, згідно з яким у Арсенала нібіто два тренера», - повідомило джерело в клубі, додавши, що те, що Литовченко працює в клубі, підтверджували на недавній прес-конференції і самі керівники Арсеналу.

Якщо найближчим часом значна частина футболістів, що вивели Арсенал-Київ в УПЛ, таки піде, то перед початком сезону київський клуб може оновити склад більш ніж на дві третини. Йдеться про 10-15 гравців, багато з яких в минулому сезоні були футболістами основного складу.