Футбол України 5 Липня, 13:34 2598
Ганебний гол екс-гравця «Шахтаря» - у десятці неспортивних моментів за версією WatchMojo | 19-27
Популярний портал WatchMojo опублікував свою версію найбільш неспортивних моментів в історії футболу.

У десятку ввійшов гол нинішнього форварда «Спартака» Луїса Адріану в складі «Шахтаря». У матчі групового турніру Ліги чемпіонів-2012/13 проти «Норшелланн» він проігнорував неписане правило fair play і, замість того, щоб віддати м'яч супернику, вразив його ворота.

Примітно, що знаменитий гол рукою у виконанні Дієго Марадони у ворота Англії в чвертьфіналі ЧС -1986 став тільки другим. На перше ж місце портал поставив гру рукою у виконанні уругвайця Луїса Суареса на останній хвилині чвертьфіналу чемпіонату світу-2010 проти Гани. Суарес зупинив м'яч, що летів у ворота, і отримав червону картку. Асамоа Гьян не реалізував пенальті, а в серії післяматчевих 11-метрових ударів уругвайці виявилися сильнішими (1: 1, пенальті - 4: 2).

1. Гра рукою у виконанні Луїса Суареса (Уругвай - Гана, чемпіонат світу, 2010)

2. «Рука Бога» Дієго Марадони (Аргентина - Англія, чемпіонат світу, 1986)

3. Гра рукою у виконанні Тьєррі Анрі (Франція - Ірландія, відбірковий турнір чемпіонату світу, 2009)

4. Грубий фол Бена Тетчера на Педру Мендеші («Манчестер Сіті» - «Портсмут», чемпіонат Англії, 2005)

5. Видалення Зінедіна Зідана (Італія - Франція, фінал чемпіонату світу, 2006)

6. Бійка одноклубників Лі Бойєра та Кірона Дайєра («Ньюкасл» - «Астон Вілла», чемпіонат Англії, 2005)

7. Поганий день Пепе, який атакував Хав'єра Каскеро («Реал» - «Хетафе», чемпіонат Іспанії, 2009 рік)

8. Плювок Франка Райкарда в Руді Феллера (Голландія - Німеччина, чемпіонат світу, 1990 рік)

9. Підлий удар Давіда Наварро, що зламав ніс Ніколасу Бурдіссо (Ліга чемпіонів, «Валенсія» - «Інтер», 2007 рік).

10. Неспортивний гол Луїса Адріану (Ліга чемпіонів, «Шахтар» - «Норшелланн», 2012 рік)