Олегу Базилевичу – 80!

Динамо Київ 6 Липня, 10:02 744
Олегу Базилевичу – 80!
Легендарного гравця та тренера київського «Динамо» привітав президент клубу Ігор Суркіс.

Вельмишановний Олеже Петровичу!

З нагоди Вашого ювілею прийміть від усіх динамівців та від мене особисто найщиріші вітання та найкращі побажання Вам та Вашій родині.

Ваш значний особистий внесок до славетного літопису київського «Динамо» викликає повагу й захоплення. Киянин, вихованець нашого славетного клубу, завдяки відданості улюбленій справі Ви стали одним із видатних гравців своєї епохи. Ваше прізвище назавжди вписане в історію, як гравця «золотої» команди, яка у 1961-му році завоювала історичне, перше чемпіонство київського «Динамо».

Вже в іншу «золоту» для «Динамо» епоху ваш тренерський тандем з Валерієм Лобановським гримів на всю Європу та змінював історію світового футболу. Ви були одним із творців перших високих перемог вітчизняного футболу на єврокубковій арені, привізши до Києва Кубок володарів Кубків та Суперкубок УЄФА у 1975 році.

Справжній новатор, багато років Ви задавали вектор розвитку футбольної науки, Ваші революційні ідеї стали неоціненним внеском до розвитку цього виду спорту.

Протягом багатьох років Ваше ім'я у футболі викликає пошану колег та суперників. При цьому, незважаючи на свої популярність та авторитет, Ви, шановний Олеже Петровичу, зберегли найкращі людські якості – порядність та відвертість, інтелігентність та благородство, душевне тепло до життя й до людей.

Від всього серця вітаю Вас з 80-річчям, бажаю бадьорості духу, душевного спокою та добробуту! Нехай Ваше серце зігріває любов близьких, нехай Ваш дім наповнює яскраве світло щастя та посмішки рідних.

З повагою,

Ігор СУРКІС

Президент ФК «Динамо» (Київ)