Беньямін Вербич: «В «Динамо» багато гравців, які «роблять різницю»

Динамо Київ 6 Липня, 13:02 3516
Беньямін Вербич: «В «Динамо» багато гравців, які «роблять різницю» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Словенський півзахисник «біло-синіх», який відзначився голом у ворота китайського клубу «Тяньцзінь Цюаньцзянь», поділився своїми враженнями від гри.

- Як бачите, ми поки на стартовому етапі підготовки. Тому деякі гравці вчора зіграли по 60 хвилин, а сьогодні по 30 і навпаки. І сьогодні ми виглядали трохи втомленими. Гра показала, що нам є над чим працювати в обороні, адже ми пропустили три м’ячі. В атаці ми себе добре проявили, створили багато гольових нагод.

- У таких іграх результат не на першому місці?

- Звісно, ні. Головним у цих іграх було те, аби кожен гравець отримав певну кількість ігрового часу, адже збір проходять не 11 гравців, а більше двадцяти. Найбільш важливо зараз набрати форму, необхідні кондиції. А результати будуть важливі вже починаючи з 21 липня.

- Пато, Модесте зробили цю гру у складі суперника?

- Так, вони дуже хороші гравці. Особливо Пато, він і зараз дуже швидкий та легкий, добре працює з м’ячем. Але нам не важливий стан наших суперників, ми думаємо лише про нашу гру. Вважаю, що ми добре попрацювали у стартових двох матчах.

- Хто у нашій команді здатен «зробити різницю», як Пато у «Тяньцзінь Цюаньцзянь»?

- В «Динамо» кожен гравець атакуючої ланки здатний на це. Це і Віктор, і Влад, і Артем, і я, і Володимир Шепелєв, і Микола Шапаренко. У нас багато гравців, які «роблять різницю». Сподіваюся, ми це побачимо, коли розпочнеться сезон.

- Як оціниш свою форму на даний момент?

- Я приєднався до команди та розпочав підготовку ще в Києві, зараз тут почуваюся добре. У нас були важкі тренування, по два на день. Це було справді важко, але зараз я набагато легше з цим справляюся, аніж це було взимку, під час зборів у Марбельї, адже я вже шість місяців у команді, добре знаю тренувальний процес, знаю всіх у команді.