Андронов про воротаря «Карпат» Готру: «Клуб все зробив правильно»

Футбол України 6 Липня, 15:51 973
Андронов про воротаря «Карпат» Готру: «Клуб все зробив правильно»
Російський коментатор Олексій Андронов вважає, що «Карпати» вчинили правильно зі своєї позиції, вигнавши з клубу воротаря юнацької команди Михайла Готра за підтримку збірної Росії на ЧС-2018.

«Я сам за хлопця з думкою. І мені приємно, що він вболівав за нас. Але!

З 2014 року у Михайла була маса оказій дізнатися, як реагує на подібне український соціум (назвемо це так). За останній тільки тиждень - Левченко, Коньков і Алієв. Кожного облили лайном.

Не варто захищати Михайла - він знав, на що йшов.

Ще більше дивує те, що колеги не можуть зрозуміти одну просту річ - ставлення українського соціуму зараз до Росії і всьому (!) Що з нею пов'язано - не таке ж, як у них до України. Вони можуть її любити, як я, і навіть сильніше. Але вони не можуть вимагати такого ж ставлення до себе.

Це не в Росії Україну визнали країною-агресором, а рівно навпаки. І нікого там не цікавить, що з цього приводу думають Уткін, Андронов або Колимаго-Петровський. Ні-ко-го.

Михайло Готра публічно і відкрито підтримав збірну країни, яку його країна визнала агресором. Він не перший і не останній.

Женю Селезньова не викликали в збірну до тих пір, поки він не покинув «Кубань». Толю Тимощука майже прокляли. Навіть Тарасу Михалику, який перейшов в «Локо» до 2014-го - дістається.

І міністр їх українського спорту все робить правильно в своєму кріслі, і Карпати все зробили правильно зі своєї позиції. Інакше могло бути тільки гірше.

Кожен з нас має право на позицію. Але кожен знає (вже) що за це можна і «заплатити».

Але одну річ розуміти треба чітко. Ставлення всередині України до Росії нескоро буде таким же, як відношення всередині Росії до України. Можливо, не за нашого життя», - написав Андронов.