Контрольні матчі українських клубів. «Маріуполь» «відвантажив» 9 м'ячів ганцям

Футбол України 7 Липня, 12:41 1169
Контрольні матчі українських клубів. «Маріуполь» «відвантажив» 9 м'ячів ганцям | 19-27
До вашої уваги результати чергових контрольних поєдинків клубів української Прем'єр-ліги, проведених в рамках підготовки до нового сезону.

«ЗОРЯ» — «Домжале» (Словенія) — 3:1 (1:0)

Голи: Караваєв, Шалфєєв, Луньов — ?

«Зоря»: (1-й тайм) — Махарадзе (Луїс Феліппе, 46), Опанасенко, Прийма, В.Вернидуб, Чеберко, Сваток, Сілас, Хомченовський, Громов, Караваєв, Кочергін; (з 60-ї хвилини) — Луїс Феліпе, Мохамед Ель-Буаззаті, Гордієнко, Харатін, Каменюка, Литвин, Фаупала, Шалфєєв, Арвеладзе, Луньов, Тимчик.

«МАРІУПОЛЬ» — «Дрімс» (Гана) — 9:0 (6:0)

Голи: Мішньов (9), Ігнатенко (13), Фомін (41, 43), Чурко (44, 45), Горбунов (69), Чоботенко (79, 89)

«Маріуполь»: (1-й тайм) — Гальчук, Кирюханцев, Биков, Яворський, Демірі, Ігнатенко, Білий, Мішньов, Тищенко, Фомін, Чурко; (з 60-ї хвилини) — Гальчук, Полегенько, Дава, Чоботенко, Савін, Коробенко, Білоконь, Авагімян, Горбунов, Бугай, Арендарук.