Василь Уткін: «Не припиню своїх симпатій до Хорватії через одного дов*о*ба»

Динамо Київ 9 Липня, 14:02 2092
Василь Уткін: «Не припиню своїх симпатій до Хорватії через одного дов*о*ба»
У російського коментатора «пригоріло» від епічного відео, в якому Домагой Віда говорить «Слава Україні!» після перемоги над збірною Росії.
«Думаю, якщо ви коли-небудь вигравали принциповий матч, вам ще й хотілося запанувати над суперником і сказати: «Ось так вам і треба». Це приблизно таке ж явище.

Віда довгий час грав за київське «Динамо», і його ставлення до Росії та російської збірної невіддільне від того, як до нас ставляться його друзі, в тому числі і по цій українській команді. Зрештою, нічого принизливого про Росію Віда не сказав, а його ставлення - це його ставлення.

Моє ставлення до Хорватії не буде грунтуватися на тому, що сказав Домагой Віда. Зрештою, йому вже одного разу дуже не пощастило в житті. Ви коли-небудь чули про людину на ім'я Домагой? Знаєте, що це за ім'я? Це ім'я хорватського князя, який правив Хорватією в 876 році. Уявляєте собі, яка у людини травма з самого дитинства? Якби вас назвали Гостомислом, ви б любили навколишній світ, ви б не хотіли помститися батькам і всьому світу? Домагою Віді представився такий шанс, і господь йому суддя.

У матчі Хорватія - Англія я буду вболівати за Хорватію. По-перше, я ще не збив ось те почуття, яке будить в мені ця команда, пам'ятаючи про 2007 рік, коли в Лондоні Хорватія обіграла англійців, коли їй це було зовсім не потрібно, але було потрібно нам. Я сподіваюся, що хорвати це зробили для себе, а не для нас.

Я не припиню своїх симпатій до збірної Хорватії через одного дов*о*ба», - сказав Уткін на своєму каналі на YouTube.