Тарас Михалик: «І в «Динамо», і у збірної України є всі шанси «вистрілити»!»

Футбол України 9 Липня, 14:50 928
Тарас Михалик: «І в «Динамо», і у збірної України є всі шанси «вистрілити»!»
Захисник московського «Локомотива» Тарас Михалик поділився своїми враженнями від сьогоднішніх складів київського «Динамо» та збірної України.
«Слідкую за київським «Динамо». Телефоную до з хлопців, яких знаю, спілкуємося регулярно. Намагаюся не пропускати ключові матчі. Наприклад, поєдинки з «Шахтарем». Чекаю матч за Суперкубок України.

В єврокубках, звичайно, молодим хлопцям буде важко. Це природно. Але якщо говорити в цілому, то моя думка така. У «Динамо» завжди була дуже висока конкуренція. Сам я це теж відчув на собі, коли прийшов в клуб. І молодим українським футболістам завжди було вкрай важко пробитися в першу команду, вивести себе на цей рівень. А зараз у молоді з'явився шанс. Так, рівень українського футболу сильно впав. Але, з іншого боку, у нас вийшов шанс побудувати справді наш, вітчизняний футбол, вивести до найвищого рівня плеяду українських футболістів. За цей шанс треба всім хлопцям хапатися обома руками! В іншій ситуації такого ніколи б і не було - наші клуби і раніше були б переповнені легіонерами, а максимумом для більшості перспективних молодих українських футболістів був би дубль.

У «Динамо» зараз зібрані досить непогані молоді футболісти. Але особисто я в цьому не бачу нічого дивного: скільки був у цьому клубі, завжди на підході були дуже хороші виконавці. Просто їм далеко не завжди надавався шанс проявити себе і вийти на більш високий рівень. Хоча б на крок. У молодих хлопців повинна бути віра. Їм необхідно регулярно надавати ігровий час. Неможливо в 19 років вийти за першу команду «Динамо» і відразу продемонструвати необхідний рівень. Хлопцям потрібно надавати більше таких можливостей. І зараз у них це є! Ось це найважливіше. У молоді зараз не просто шанс, а супер-шанс! І це, в принципі, стосується не тільки «Динамо», але і всіх наших клубів.

Що можу сказати про національну команду? Шевченку потрібен час. У нас всі хочуть все і відразу. А тут ситуація, приблизно, як і у нинішнього молодого «Динамо»: потрібен час, щоб прийшов результат. Вважаю, що всі шанси вистрілити є як у «Динамо», так і у збірної України. Але, звичайно, обом командам потрібні і досвідчені футболісти, які можуть направити підказати, без цього нікуди, на одній молоді далеко не заїдеш», - сказав Михалик у коментарі dynamo.kiev.ua