Шведський журналіст заступився за Україну і Віду

Світовий футбол 9 Липня, 21:07 1479
Шведський журналіст заступився за Україну і Віду
Відомий шведський журналіст Мартін Люндгрен бореться з невіглаством своїх колег.

Зокрема шведське видання Aftonbladet в замітці з приводу «привіту Росії» від Домагоя Віди відзначило, що фраза «Слава Україні» використовується виключно українськими націоналістами, а політична ситуація між Україною і Росією просто «напружена». У своєму твіттері Люндгрен розклав по поличках, чому Пелле Страндман, який написав цю замітку, неправий.

«Уявіть, що Росія вторгнеться в Готланд під приводом провести референдум з питання про незалежність перш, ніж ми взагалі зрозуміємо, що відбувається. І в той же час вона вторгнеться в північну Лапландію. Уявіть, що Боден, Кіруна і Лулео щодня страждають від важкої артилерії протягом двох років. Уявіть, що гаслом нечисленних шведських сил є «Вільна Швеція».
У той же час Норвегія перемагає Росію на чемпіонаті світу, і один з гравців норвезької збірної каже: «Ця перемога для вас! «Вільна Швеція». Як би ми відреагували на те, якби решта світу вважала цю ситуацію всього лише «напруженою» і «суперечливою» ситуацією» між Росією і Швецією? Об'єктивність і факти мають у цьому питанні вирішальне значення», - зазначив Люндгрен.