Ахмед Алібеков: «У першому таймі ми виглядали добре, а у другому - не могли знайти свою гру»

Динамо Київ 9 Липня, 21:43 1039
Ахмед Алібеков: «У першому таймі ми виглядали добре, а у другому - не могли знайти свою гру»
Захисник «Динамо» - про поєдинок з румунським «Ботошані» (1:0).

- У першому таймі виглядали добре, контролювали м'яч. Особливо в першій половині тайму. Потім суперник увімкнув активний пресинг, і ми почали помилятися в передачах. А в другому таймі взагалі не могли знайти свою гру, багато втрат було. Можливо, втомилися. Особливо в кінцівці. Не знаю, з чим це пов'язано.

- Здалося, що гра була принциповою, було багато боротьби, жорстких стиків...

- Напевно, у них такий стиль гри. Суперник постійно кричав, провокував, міг спеціального на ногу наступити. Ми теж, у відповідь, починали заводитися. Тому такий футбол і вийшов.

- Чотири матчі на зборах вже позаду, велика частина роботи виконана. У фізичному плані, як відчуваєш себе?

- Уже легше, ніж тоді, коли ми починали в Києві. Бігова робота давалася важко, але через тренування, ігри, легшає. Можливо, хіба що в кінці матчу втомилися, багато втрачали м'яч і не могли якісно грати в пас. Але далі буде легше.

- За два тайми ти встиг зіграти в центрі з Папою Гуйє і Артемом Шабановим. З ким зручніше взаємодіяти і які особливості гри на даній позиції?

- Я не центральний захисник, але якщо потрібно, то можу зіграти, це не проблема. Шабанов на зборах частіше діяв зліва через відсутність Піварича. Для мене немає різниці, з ким грати з захисників.