Віктор Леоненко: «Підключилася влада і Вукоєвича звільнили, щоб уникнути скандалу»

Світовий футбол 9 Липня, 22:34 1246
Віктор Леоненко: «Підключилася влада і Вукоєвича звільнили, щоб уникнути скандалу»
Відомий експерт Віктор Леоненко прокоментував скандальну ситуацію за участю Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича.
«Щодо висловлювань Вукоєвича і Віди, все вирішувала ФІФА, а не Росія. Наші сусіди підняли шум... Значить цього не можна було говорити. Вони чомусь не сказали: «Слава Україні», коли обіграли іншу команду. Наприклад, ту ж Данію, Ісландію, Аргентину або Нігерію. Значить, робилося це свідомо. Коли людина говорить, мовляв, я патріот, люблю «Динамо», тоді чого ти до Туреччини поперся? Чому не залишився в Україні? Тим більше, Домагой був потрібен киянам. Постає питання і до президента клубу. Вважаю, що Віда, як футболіст, виріс в «Динамо». Прийшов він зовсім смішним гравцем. Тут вже питання не до мене, а до ФІФА. Значить, не можна певні речі говорити і кричати. Тим більше, що Віда зараз не гравець «Динамо».

Якщо Віду не дискваліфікували, значить не все так погано. Але, розумію, чому цього не сталося. Тому що сказали б, що росіяни образилися і вирішили його покарати, послабивши тим самим збірну Хорватії перед півфінальною грою з Англією.

Чому росіян чіпляють слова: «Слава Україні»? В політиці можна чіплятися до багатьох речей. Напевно, тому що це пов'язано з УПА. Давайте візьмемо Бандеру. Не всі в Україні його вітають. Для когось він герой. Для когось ні. Ось у мене запитували: пішов би я в політику? Я розумний хлопець, навіщо мені це? Так мене лає купка людей, а потрапивши в політику мене буде матюкати вся Україна.

Що стосується Вукоєвича, то напевно, його звільнили, щоб уникнути скандалу. Чув, що багато росіян вимагали, щоб Хорватія пояснила дії Вукоєвича і Віди. Там все було серйозно, ось тому його і прибрали. Це, звичайно, неприємно, але коли спортсмени лізуть в політику... А в політиці не завжди все добре... Особливо там люблять обманювати, як наші депутати. Слава Блгу, що Віду не дискваліфікували. Адже не можна пропускати такі матчі, як півфінал з Англією.

Що стосується Вукоєвича, то якщо його звільнили зі збірної, значить долучилася влада», - цитує Леоненка footboom.com.