Леоніду Буряку – 65! Вітання від Ігоря Суркіса

Динамо Київ 10 Липня, 09:30 946
Леоніду Буряку – 65! Вітання від Ігоря Суркіса
Екс-гравець і тренер «Динамо» відзначає сьогодні день народження!

Шановний Леоніде Йосиповичу!

Прийміть мої щирі вітання у день Вашого 65-ліття!

Для мене особисто, так само як для мільйонів динамівських уболівальників, Ви завжди будете частиною «золотої» команди Валерія Лобановського та Олега Базилевича, яка не просто вперше у вітчизняній історії здобула 1975 року Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА, а показала гру найвищої якості, яку сучасники справедливо називали «футболом майбутнього»!

Ви разом із партнерами по «Динамо» піднесли футбол на якісно новий рівень, що відповідав найвищим світовим зразкам! Ваш шлях у футболі завжди буде взірцем професіоналізму, самовідданості та вірності обраному шляху. У Вашому доробку п’ять титулів чемпіона СРСР, п’ять Кубків СРСР, Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА!

У пам’яті кількох поколінь залишаться не лише здобуті Вами титули та нагороди. У всіх командах, за які Ви грали впродовж футбольної кар’єри, Ви були серед головних дійових осіб – Ваше глибоке розуміння гри, філігранна техніка, точні передачі, влучні удари по воротах зробили Вас справжнім кумиром уболівальників!

Я пишаюся тим, що мав честь працювати разом із Вами на благо «Динамо» та українського футболу!

Бажаю Вам і надалі зберігати властиву для Вас спортивну форму, життєрадісність та оптимізм! Щастя та здоров’я Вам і Вашим рідним!

Щиро Ваш,
Ігор Суркіс,

Президент ФК «Динамо» (Київ)