ФФУ компенсує Вукоєвичу штраф від ФІФА та розгляне варіанти співпраці з хорватом

Динамо Київ 10 Липня, 13:06 985
ФФУ компенсує Вукоєвичу штраф від ФІФА та розгляне варіанти співпраці з хорватом
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко не втрачає шансу пропіаритися на скандалі з хорватами Домагоєм Відою та Огненом Вукоєвичем.
«Огнен Вукоєвич усунутий від роботи в тренерському штабі збірної Хорватії і оштрафований... і це всього лише за слова поваги по відношенню до України. Упевнений, що це непорозуміння, яке можна виправити, і якщо Огнен буде оскаржувати таке рішення ФІФА, то Федерація футболу України надасть йому в цьому юридичну і загальну підтримку.

Крім того, ми готові надати додаткову аргументацію та роз'яснення щодо значення вітання «Слава Україні!». Якщо ж санкція ФІФА залишиться в силі, то, порадившись з іншими представниками керівництва ФФУ, ми вирішили за рахунок власних коштів компенсувати Вукоєвичу суму штрафу, яку йому доведеться сплатити.

Крім того, ми готові розглянути варіанти співпраці ФФУ з таким висококласним фахівцем, як Огнен. Ми цінуємо людей, які віддані Україні та не бояться публічно демонструвати повагу до нашої держави! Спасибі, Огнен! Слава Хорватії! Слава Україні!» - написав Павелко на своїй сторінці у Facebook.