Сідклей: «Уже завтра приєднаюся до своїх нових партнерів у Австрії»

Динамо Київ 10 Липня, 19:00 4563
Сідклей: «Уже завтра приєднаюся до своїх нових партнерів у Австрії»
​Бразильський новачок «Динамо» Сідклей дав перше інтерв’ю після підписання п’ятирічного контракту з нашим клубом.

- Дуже радий, що підписав контракт із таким великим клубом, як «Динамо» (Київ). Докладу всіх зусиль, аби допомогти команді вигравати нові трофеї та увійти разом із нею до історії.

- Команда зараз перебуває на зборі. Коли ти приєднаєшся до неї й як оціниш свою нинішню форму?

- Уже завтра вирушаю до Австрії, аби приєднатися до своїх нових партнерів. Щодо форми, то я протягом двох тижнів тренувався у Бразилії, тому перебуваю в хороших фізичних кондиціях, і на зборі вже працюватиму без обмежень.

- Яка твоя рідна позиція? Які власні якості можеш виділити?

- Лівий захисник. Щодо якостей, то про це краще запитати спеціалістів. Єдине, що можу сказати, – я завжди граю з бажанням і намагаюся ніколи не опускати руки.

- Ти виступав у одній команді з Жадсоном та Данило Авеларом, які також грали в Україні. Цікавився їхньою думкою щодо нашої країни й рівня чемпіонату?

- Чесно кажучи, все відбувалося настільки швидко, що я навіть не встигнув ні з ким порадитися. Ледь не наступного дня після того, як дізнався про зацікавленість «Динамо», мені сказали, що маю прощатися зі своїми одноклубниками й вилітати до Києва.

- Чи значить для тебе щось №17, під яким будеш виступати в «Динамо»?

- Хотів узяти собі №16, але він виявився зайнятий. Тому зупинився на №17, адже це день народження мого батька, якого, на жаль, уже немає в живих.

- Уболівальники у Бразилії дали тобі прізвисько «Сідбейл». Звідки воно пішло?

- Таке прізвисько мені дали через високу швидкість, яку здатен розвивати на полі. Звичайно, приємно, коли порівнюють із такими великими гравцями, але потрібно багато працювати, щоб постійно показувати високий рівень гри.