«Динамо» в Австрії: волейбол у вихідний і дворазове тренування

Динамо Київ 11 Липня, 15:27 915
«Динамо» в Австрії: волейбол у вихідний і дворазове тренування
Зігравши з «Ботошані», тренерський штаб надав гравцям один вихідний день, а вже в середу команда знову проведе два тренування.

Залишивши позаду чотири контрольні матчі, у вівторок, 10 липня, Олександр Хацкевич дав команді один день на відновлення. Як у фізичному, так і в психологічному плані. Незважаючи на відсутність тренування, у хлопців було мінімум три варіанти проведення дозвілля у вільний день: відпочинок в готелі, поїздка в Інсбрук і прогулянка по місту або участь у волейбольному турнірі на озері в Зеефельде.

Саме волейбол викликав найбільший інтерес у футболістів і в підсумку в міні-турнірі взяли участь три змішаних команди футболістів, тренерів і технічного персоналу. Велика частина молодих хлопців, для кого цей збір в Австрії став поки першим в кар'єрі, в свою чергу вибралися в Інсбрук.

Згідно з розкладом, в середу, 11 липня, команда знову проведе два тренування і продовжить планомірно готуватися до сезону і двох заключних контрольних ігор.


На ранковому тренувальному занятті гравці отримали планове фізичне навантаження, виконали комплекс атлетичних вправ, виконали бігову роботу, а також працювали над тактикою. Увечері, традиційно, «біло-синіх» чекає вечірнє тренування і відновлювальні процедури.


Що стосується новачка команди Сідклея, то він розминувся з командою вранці і познайомитися з новими партнерами у нього з'явилася можливість тільки після повернення команди в готель.