Джерело: Павелко «кинув» державу на 200 млн гривень

Футбол України 11 Липня, 19:14 1247
Джерело: Павелко «кинув» державу на 200 млн гривень
Нардеп від БПП, президент Федерації футболу Андрій Павелко відмовляється віддавати державі близько 200 млн гривень, взятих в кредит у держбанку.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила журналіст Світлана Крюкова, зазначивши: зазначені гроші Павелко витратив на відкриття в Дніпрі нічного клубу «Опера», відомого в місті «як «клуб Павелко».

Журналіст зазначає: в 2006-2010 рр. Павелко разом зі своєю екс-дружиною взяли в борг 200 млн гривень в «Родовід Банку», з 2009 року 99,99% акцій якого належать державі, за які купили нерухомість в Дніпрі - «А вже в 2010-му він уклав фіктивний договір купівлі-продажу заставної нерухомості за тією ж адресою - на підконтрольне йому юросіб «Індастріал білдінг Компані» - з метою перевести кредит в «Родовід банку».

При цьому вона підкреслює: пізніше суд визнав зазначений договір недійсним, зобов'язавши Павелко розрахуватися перед покупцем, «проте грошей він не повернув, а підконтрольне юрособа незабаром визнали банкрутом», після чого нерухомість продали з торгів за заниженою вартістю в результаті чого вимоги банку задовольнили на 7%, а юрособа УКРСаб - набувача нерухомості - викрили в заниженні ціни.

«Клуб Павелко» є кредитно-простроченим - за фактом, Павелко крутить дискотеки в клубі, за який винен державі купу грошей і не віддає», - резюмувала Крюкова.

Додамо, що петиція з вимогою до Президента Порошенка розслідування корупційної схеми Павелка, в результаті реалізації якої було присвоєно 160 млн гривень держкоштів вже зібрала понад 13 тис. Підписів, вибившись в ТОП за кількістю голосів серед звернень, які готуються до глави держави.