11/07/2018 20:07 2244

Артем Франков оцінив перспективи Андрія Ярмоленка у «Вест Хем Юнайтед»

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков оцінив для 1927.kiev.ua перспективи Андрія Ярмоленка в АПЛ та можливе виникнення проблем із «платежем солідарності».

— Можна назвати цей перехід неминучим кроком. Неминуче потрібно приймати із оптимізмом, бо навряд чи можна щось змінити, або підшукати кращий варіант. У «Дортмунд» прийшов новий тренер, купили Вольфа, є підозри, що Ярмоленку місця там немає. Тим більше, яка ймовірність, що гравцеві, який дорого коштує, нададуть другий шанс?

На новому місці в Андрія досить чіткі перспективи. Його не стали б брати, якби не бачили в основі. Підозрюю, що Мануель Пеллегріні, як мінімум, дивився, що це за футболіст. І в схемі 4-2-3-1 Андрій має хороші шанси зайняти своє місце на правому фланзі. Зліва буде Арнаутович, в центрі, можливо, Феліппе Андерсон.

За нашими мірками, будь-який клуб Англії - це топ-клуб. Його бюджет - як сумарна вартість УПЛ. Ми не втому місці знаходимось, щоб розповідати про це і перебирати.

В будь-якому разі, «Динамо» матиме платіж солідарності. До прикладу, він навіть є із продажу Роналду в «Ювентус» — МЮ та «Спортинг» отримують по своєму «шматочку» грошей, як вихователі. Це раз. Плюс, у «Динамо» може бути ще якийсь відсоток від наступних перепродажів гравця.

На скільки я знаю, «Десна» взагалі на цей платіж не претендує. Стосовно, ДЮШОРів всяких, то «Динамо» не повинно займатися їхньою перевіркою - їх правоналежність має визначити ФФУ. Вони мають дати чітке пояснення, хто виховував Ярмоленка і є правонаступником на цей платіж.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше