Ребров: «Пеллегріні дуже хотів Ярмоленка і вірить у нього»

Світовий футбол 12 Липня, 22:18 1968
Ребров: «Пеллегріні дуже хотів Ярмоленка і вірить у нього»
Сергій Ребров, екс-форвард «Вест Хема» і екс-наставник Андрія Ярмоленка в «Динамо», прокоментував переїзд гравця до Англії.

«Перехід у «Вест Хем» - вимушений крок для Андрія. Я впевнений, що у нього навіть у думках не було йти з «Боруссії». Це рішення керівництва німецького клубу, яке вирішило омолоджувати склад. На мій погляд, це рішення передчасне, тому що той час, який Ярмоленко провів у «Боруссії» недостатній для того, щоб закріпитися в команді і на сто відсотків стати топ-гравцем. Але навіть, незважаючи на це, Андрій в перші півроку зробив багато для клубу. Потім, на жаль, у нього була травма, а також прийшов новий тренер.

Якби у мене Андрій запитав, чи варто йому переходити в «Вест Хем», я б, не роздумуючи, сказав: «Так». Не тільки тому, що я сам грав у цьому клубі. Зараз «Вест Хем» - дуже серйозний проект. У них відмінний стадіон, уболівальники і перед клубом ставлять найвищі завдання. «Вест Хем» - це та команда, яка потрібна йому на даний момент.

І найголовніше Мануель Пеллегріні, наскільки я знаю, дуже хотів підписати Андрія і вірить у нього», - цитує Сергія Реброва sport.ua.