Газзаєв публічно образив Вукоєвича, назвавши хорвата «футболістом без мізків»

Динамо Київ 13 Липня, 09:41 2907
Газзаєв публічно образив Вукоєвича, назвавши хорвата «футболістом без мізків»
Екс-наставник київського «Динамо» Валерій Газзаєв дозволив собі публічне образливе висловлювання на адресу селекціонера свого колишнього клубу Огнена Вукоєвича.

63-річний фахівець сказав, що думає про відео, де Вукоєвич після перемоги збірної Хорватії над Росією в 1/4 фіналу ЧС-2018 вимовляє слова «Ця перемога за «Динамо» і за Україну!», І в своїх коментарях перейшов межу дозволеного.

«Я тренував Вукоєвича, коли в 2010-2011 роках працював в київському «Динамо» головним тренером. Він прекрасний гравець, з блискучими якостями. Два роки я тренував його, він добре виглядав, потім на півроку вирушив у московський «Спартак», потім повернувся і зараз працює в динамівському клубі.

Але я, зізнаюся, ніколи не бачив у ньому нахилів політика. А сьогодні людина будь-яку спортивну перемогу може взяти і висловити як перемогу політичну. Він хороший хлопець, але уявити собі такої заяви я не міг ніколи. Прекрасний футболіст, але бачите: виявився без мізків. Це буває. Розумний хлопець такі речі говорити не буде. Спочатку сказати щось проти Росії, потім вибачитись, сказати що любить Росію - все це говорить ще і про те, що він лицемір», - цитує Газзаєва «Советский спорт».

Відзначимо, що Огнен Вукоєвич відмовився вибачатись перед російським журналістом.

За згадане відео ФІФА оштрафувала Вукоєвича на 15 тисяч франків, а Хорватський футбольний союз вивів його зі складу делегації збірної Хорватії на ЧС-2018.