Карло Анчелотті: "Реал" домовився з "Тоттенхемом" по Бейлу"

Світовий футбол 1 Серпня, 13:23 824
Карло Анчелотті: Реал домовився з Тоттенхемом по Бейлу
Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті підтвердив факт домовленості з "Тоттенхемом" про трансфер 24-річного півзахисника Гарета Бейла.
Він також підкреслив: обговорювати місце валлійця на полі некоректно доти, поки він офіційно не стане гравцем "Королівського клубу".
 
- Так, у клубі дійсно говорять про те, що вдалося домовитися з "Тоттенхемом" по Бейлу, - наводить СЕ з посиланням на Football Espana слова Анчелотті. - Чи потрібен він "Реалу"?
 
Оцінювати його перспективи у складі зараз було б некоректно, оскільки він не є гравцем "Королівського клубу". Особисто я з ним не розмовляв з тієї ж причини. Що стосується Модріча, то він абсолютно точно не буде включений в операцію з Бейлу. Ми на нього розраховуємо і не плануємо розлучатися з хорватом.
 
Можу сказати, що "Реалу" належить складний сезон, тому ігрового часу вистачить усім. Останнім часом майже всі травмовані футболісти відновилися і приступили до повноцінної роботи.
 
Перед "Реалом" не варто цілі придбати якомога більше гравців. Ми хочемо якнайповніше розкрити потенціал тих футболістів, якими володіємо зараз. Ми розраховуємо і на Кака, який останнім часом працює індивідуально.