Динамівці дали прогноз на фінал ЧС-2018

Динамо Київ 15 Липня, 12:32 2115
Динамівці дали прогноз на фінал ЧС-2018
Гравці київського “Динамо” поділилися з виданням 1927.kiev.ua своїми очікуваннями від поєдинку Франція-Хорватія, який пройде в рамках фіналу ЧС-2018.
Віталій Буяльський: «Команди прекрасно проявили себе на ЧС-2018. За рівнем фіналісти приблизно однакові. Думаю, рахунок буде 1:1, і по точках виграє Хорватія».

Олександр Андрієвський
: «Розраховую, що хорвати покажуть дуже хорошу гру. Від Франції також чекаю видовищних дій, так як у них потужний склад. Вважаю, що рахунок буде 3:1 на користь Франції».

Віталій Миколенко: «У збірної Франції дуже сильні виконавці, як в атаці, так і в обороні. Хорвати визначні своїм командним духом, який виходить на перший план у фіналі. Думаю, що переможе Франція з мінімальним розривом у рахунку. Прогнозую 1:0 на користь французів».

Микола Шапаренко: «З самого початку чемпіонату світу вболівав за Францію. У цієї збірної хороший підбір гравців, які відмінно розкрилися на чемпіонаті. Збірна Хорватії просто так не здасться і дасть гідний бій. Однак, вважаю, перевага на боці Франції. Прогнозую рахунок 2:1 на користь французів».


Ельзара Джапарова