Йожеф Сабо: «Хацкевич не форсує підготовку»

Динамо Київ 15 Липня, 12:51 1187
Йожеф Сабо: «Хацкевич не форсує підготовку»
Експерт телеканалів «Футбол 1 / Футбол 2» Йожеф Сабо поділився враженням від підготовчих зборів «Динамо».

- Підготовчі збори завжди важкі для футболістів. Йде підготовка не тільки до найближчого матчу - Суперкубку України, а й до всього сезону: фізично і психологічно закладається фундамент на 5-6 місяців. Хацкевич, як і Фонсека, не форсували підготовку до сезону на зборі Австрії.

- На зборі в Австрії відіграли 6 матчів без поразок, але Хацкевич каже, що ще є над чим працювати. Зазначив, що є проблеми на лівому фланзі захисту. Піварич і Миколенко знаходяться в збірних, а новачок команди Сідклей не набрав оптимальних кондицій. Розкажіть про потенціал в захисті.

- Я був здивований покупкою Сідклея. Йому 25 років, належав «Атлетіко Паранаенсе», а грав в оренді в «Корінтіанс». Чому він не підходив своєму клубу? Також був придбаний Че Че - універсальний гравець, але швидше за все буде грати, як опорний півзахисник. Видно, що він - досвідчений футболіст. Відчувається, що в «Динамо» прийшов Євген Красніков з його зв'язками в Південній Америці.

- Тренерський штаб відначав Алібекова, він готовий надійно грати?

- Тренерському штабу буде непросто визначитися з гравцями стартового складу. Піварич повернеться з Чемпіонату Світу і захоче грати. Як будуть вирішувати цю проблему, незрозуміло.

- Як вам атака «Динамо»?

- Є дуже хороша середня лінія і Хацкевичу доведеться вибирати. Че Че, напевно, буде грати. А що буде з рештою - поки що не ясно. Буяльський добре себе показав у минулому сезоні. Він працездатний і забивний хлопець. Також є Шапаренко, який грає весь час вперед. Він не намагається довго тримати м'яч. Краще кілька разів помилитися, але в підсумку зробити загострюючу передачу. По суті, в «Динамо» зараз один форвард - Бєсєдін. Можна, грати без чистого нападника, є хороша середня лінія, яка підключається до атак, але, звичайно, потрібен той, хто буде завершувати атаки.

- Будуть купувати форварда?

- Так. Хацкевич говорив, що клуб веде роботу над цим. Я думаю, що у Краснікова вже є кандидатури з Бразилії та Аргентини. Він знайде нападника.

- Ви піднімали питання середньої лінії, там відразу 7 гравців претендують на місце в стартовому складі. Чи не забагато це?

- Так, грати будуть 3-4 людини. Місце Циганкова і Вербича, я думаю, не піддається сумніву, залишається 3 позиції в центрі поля. Ймовірно, хтось піде в оренду, так як молодим футболістам не піде на користь, якщо вони будуть сидіти на лавці. Вони можуть втратити ігровий тонус, виходити на 10-15 хвилин - це нічим не допоможе команді. Хацкевич не форсує підготовку. Думаю, що і «Шахтар», і «Динамо» 21 липня в матчі за Суперкубок не покажуть свою кращу гру. Оптимальну форму гравці будуть набирати в чемпіонаті.

- Над чим працюватимуть в останні дні перед стартом сезону?

- Все буде йти за планом. В цей тиждень буде спеціальна підготовка до Суперкубку. Думаю, що буде менше фізичної роботи, а більше буде приділено увагу тактиці. Розбиратимуть, як грає суперник і думатимуть, як йому протистояти. Над цим працюватимуть і «Динамо», і «Шахтар».