​Під яким номером Андрій Ярмоленко буде виступати у «Вест Хемі»?

Збірна України 16 Липня, 10:19 6468
​Під яким номером Андрій Ярмоленко буде виступати у «Вест Хемі»?
Андрій Ярмоленко поки офіційно не отримав номер у «Вест Хемі». Але, вважаємо, у нього не так багато варіантів...

«Вест Хем» поки офіційно не оголошував, під якими номерами будуть виступати новачки. Виняток склав лише Джек Вілшер, що отримав в стані «молотобійців» дев'ятнадцятий номер. Решта, включаючи і нашого Андрія Ярмоленка, поки такими не обзавелися.

До речі, у нашого футболіста з цим питанням можуть виникнути певні труднощі. Приймаємо можливі закиди в недостатній масштабності проблеми. Але знаючи, наскільки серйозно багато футболістів і клуби підходять до цього питання, ми просто не можемо пройти повз.

Улюблені номери щільно зайняті

Отже. З моменту приходу в київське Динамо і до сьогоднішнього дня, Андрій бігав по полю з чотирма цифрами на спині. Спочатку була двадцятка, потім — сімдесят, потім дев'ятка і десятка. У Дортмунді Ярмоленко виступав під дев'ятим номером. Але, у «Вест Хемі» та дев'ятка, десятка, і навіть сімка, під якою українець грає у збірній країни, щільно зайняті. Дев'ятку «топче» Енді Керролл, десятку — Мануель Лансіні, а сімку — Марко Арнаутович. Навряд чи хтось з цієї трійці або покине команду, або погодиться віддати цифру українському новачкові.

Двадцятка?

У дебютному для себе матчі в складі «Вест Хема» Андрій Ярмоленко вийшов на поле з двадцяткою на спині. Враховуючи, вже згаданий нами досвід, наш хлопець може на цій цифрі і зупинитися. Вона, до речі, в команді вільна.