​Французькі вболівальники – про матч з Україною: «Франція незабаром буде як США, де спорт зарезервований для чорношкірих»

Збірна України 18 Липня, 11:13 4592
​Французькі вболівальники – про матч з Україною: «Франція незабаром буде як США, де спорт зарезервований для чорношкірих»
Вболівальники збірної Франції визнали, що поразка їхньої команди була абсолютно заслуженою, і в цій зустрічі Україна була сильнішою.

Більш того, багато французи залишилися незадоволені тим, що на полі не виявилося білих гравців, і називають свою команду збірної Африки. Багато з них відзначили хорошу футбольну школу в Україні і вважають, що у нашої команди є хороші шанси на призові місця в цьому турнірі.

Багато французів відзначають, що час вже вводити ліміт на чорношкірих гравців збірної Франції і вважають, що нинішня ситуація – це расизм по відношенню до білих людей. Вони бояться, що з часом люди арабського і африканського походження заполонять не тільки спорт, але й інші сфери життя у Франції. Також деякі французи вважають, що тренер Франції (U-19) Бернар Діомед (на фото, - прим.) принципово не бере в команду білих гравців і не дає їм грати, навіть якщо вони набагато краще, ніж чорношкірі гравці.

Kris: Логічний результат. Українці були кращими майже у кожному відрізку гри.

GarreauNicolas: Сумно бачити порожні трибуни. Навіть якщо у Фінляндії футбол не є королем спорту. Зараз вони далекі від епохи Ярі Літманена. В цьому матчі ми побачили, що в України хороша футбольна школа. В молодості вони виглядають дуже навіть непогано.

Jcq: Логічна поразка. В українців було більше бажання виграти.

Montecristo: Франція програла? Це була збірна Африки. Вони ж всі чорні.

Schweitzer: Живучи біля Сен-Жермен (передмістя Парижа, - прим.) я регулярно бачу матчі молодіжних команд, вони всі кольорові... Франція скоро буде як США, де спорт зарезервований для чорношкірих.

Ratatouille: В цьому матчі я побачила гру.. Збірна Франції була нікчемною... давайте будемо чесними... Україна зіграла дуже добре!!! Браво, Україна!!! Хай живе спорт, і живіть заради чесної гри. Це заслужена перемога українських друзів!

Jonaberydanho: Це було не дуже гарно, але це було ефективно, Браво, Україна, хороша команда з хорошими швидкими атакуючими гравцями, ми опинилися в пастці. Це була ліквідація для нас. Попереду сильні Туреччина і Англія.

Richardmalla: Невже немає білих навіть в запасі?

Tom: Вибачте, якщо я когось ображу. Я нічого не маю проти різноманітності гравців у збірній Франції, але мені якось не по собі, коли я бачу тільки двох білих хлопців і ті на лаві запасних. У збірній повинна бути половина білих.

Louis: Можна відзначити, що на чемпіонаті Європи Франція (з 11 чорними гравцями в старті) програла Україні (з 11 білими гравцями). Також варто відзначити, що один з найкращих французів (і єдиний білий в команді) Мікаель Кюізанс ( з 17 років грає в Бундеслізі, - прим.) залишився на лавці!

Jel Houd: Ми більше не можемо говорити про збірну Франції, як про мультикультурну команду, в якій грають чорні, білі і араби. На Євро-2018 це команда, в якій грають чорні, чорні та чорні.

Larisistance: Соромно за збірну Франції! Ця команда не має у своєму складі білих гравців. Ми дивимося на чорних африканців у складі, а головний тренер збірної вибирає тільки чорних гравців. Таких, як він сам. І всі вважають, що це нормально. Це ганьба.

Christophe: Я під враженням від гри Георгія Цитаішвілі і Владислава Супряги.

Lucas: Перший матч на Євро перша поразка... Красиві дії в атаці, але ми давали занадто багато вільного місця для атаки українців і були за це покарані... В цю п'ятницю доведеться виправлятися в матчі з Туреччиною!